Artykuły / Gadżety Promocyjne

Próbując uczynić wykorzystywane w działaniach marketingowych artykuły reklamowe możliwie najlepszymi, mamy pole manewru dość ograniczone właściwościami każdego z ich rodzajów. Należy więc sięgnąć po taki, który da naszym projektantom największe pole do popisu, a jednocześnie jego forma sprawi, że ludzie chętnie będą po niego sięgać. My stworzyliśmy rozwiązanie, z którym inne artykuły promocyjne pod tym względem równać się nie mogą. TWIN Caps to stosunkowo duża przestrzeń przeznaczona do wykorzystania za pomocą różnych metod nanoszenia elementów graficznych, umieszczona na innowacyjnym przedmiocie codziennego użytku. Trwałe tworzywo przeznaczone do kontaktu z żywnością i w pełni dopracowany projekt powodują, że po żadne inne gadżety promocyjne nie nikt będzie równie chętnie sięgał na co dzień. Zapewnij sobie skuteczną reklamę dzięki brelokom TWIN Caps!

TWIN Caps to sposób, dzięki któremu Twoja reklama dotrze do każdego

Zanim zaczniemy wykonywać jakiekolwiek działania promocyjne, musimy zazwyczaj odpowiedzieć sobie na szereg pytań. Jednym z istotniejszych będzie to, kto ma być odbiorcą naszych usług lub wyrobów i do kogo w związku z tym kierować będziemy swój przekaz. Oznacza to konieczność dobrania odpowiednich dla danej grupy środków, do których należą artykuły promocyjne.

Breloki TWIN Caps to artykuły reklamowe, które możemy wykorzystać właściwie wszędzie, niezależnie od tego, kogo chcemy zainteresować naszym przekazem. Wszystko za sprawą ich użytecznego charakteru, który stanowi wyjście naprzeciw realnie istniejącym potrzebom, z jakimi mierzyć się musi każdy nas. Ile razy zastanawiałeś się, czy pod Twoją nieobecność przy biesiadnym stole do Twojej puszki nie trafiło coś, czego byś sobie nie życzył? Ile razy w ostatniej chwili uchroniłeś swój napój przed przewróceniem i rozlaniem? Jaki zawód odczuwałeś, gdy to się nie udało? A czy wygazowany smakuje tak samo dobrze, jak zaraz po otwarciu? Główna wada puszek na napoje została właśnie usunięta za sprawą niezwykle prostego rozwiązania! Podaruj je potencjalnym odbiorcom swoich produktów i nie pozwól im o osobie zapomnieć, dzięki efektownie wykonanemu przy pomocy jednej z dostępnych metod logotypowi lub hasłu. Czy spotkałeś dotąd jakiekolwiek gadżety promocyjne, które miałyby takie zalety?

Niech promocją Twojej oferty zajmie się cała armia konsumentów napojów

Każda chwila obecności hasła czy logotypu w przestrzeni publicznej może słono kosztować, gdybyśmy korzystali z innych form promocji. Wybierając artykuły reklamowe ważne jest, by dobierać takie, dzięki którym umieszczony na nich przekaz będzie mógł krążyć jeszcze długo po ich rozprowadzeniu. Oznacza to, że wszelkiego rodzaju gadżety promocyjne powinny być niewrażliwe na chwilowe mody ani nie powinny przykuwać uwagi wyłącznie ciekawą wizualnie formą. Breloki TWIN Caps, to rozwiązanie, w którym o ciekawą formę możesz skutecznie zadbać sam (np. za sprawą naklejki 3D), natomiast o to, by Twój projekt mógł być często eksponowany przez użytkownika zadbaliśmy my, tworząc niezwykle użyteczne zamknięcia do wszystkich standardowych puszek na napoje. Konstrukcja breloka powoduje, że bardzo łatwo mieć go zawsze przy sobie i być gotowym na możliwość wystąpienia konieczności ponownego zamknięcia puszkowanego płynu, chroniąc go przed wszelkimi czynnikami, jakie mogą zagrozić jego czystości. Wysoka trwałość materiału, z jakiego zrobione są nasze breloki zapewnia przy tym jego długotrwałe użytkowanie. Rzecz jasna posiada on także atest pozwalający na kontakt z żywnością. Żadne inne materiały promocyjne nie zapewnią Ci takiej efektywności, jaką będziesz osiągać dzięki TWIN Caps!