Nietypowe Gadżety Reklamowe

Mimo wielkich możliwości np. w obszarze reklamy audiowizualnej, ciekawe gadżety reklamowe wciąż stanowią jedno z bardziej użytecznych narzędzi marketingowych. Coś, co można wziąć do ręki zawsze lepiej zapada w pamięć, niż jeden z tysięcy obrazów migoczących nam przed oczami na różnego rodzaju wyświetlaczach czy banerach. W tej dziedzinie wymyślono już jednak dużo. Starano się więc tworzyć możliwie nietypowe gadżety reklamowe, które zadziwią odbiorcę i wyróżnią się spośród dziesiątek innych. Wszystko to jest jednak jeszcze mało. Niezależnie od tego, ile twórczej inwencji wkładali w nie projektanci, różne, nawet bardzo fajne gadżety reklamowe po jakimś czasie znikają nam z pamięci. Co trzeba zrobić, by to zmienić? Stworzyć takie gadżety reklamowe na zamówienie, które każdy będzie chętnie brał do ręki w jakimś konkretnym celu. Brelok TWIN Caps jest właśnie takim rozwiązaniem!

Skutecznie promuj swoją markę za pomocą czegoś, czego jeszcze nie było

Różnego rodzaju breloki zawsze były wdzięcznym polem do popisu dla pomysłowych projektantów. Ciekawa forma może sprawić, że wielu ich odbiorców chętnie sobie taki przedmiot zachowa, jednak potencjał promocyjny przedmiotu, którzy spoczywa w kieszeni wraz z kluczami jest minimalny. Breloki TWIN Caps to nietypowe gadżety reklamowe, dzięki którym możesz korzystać z efektu nowości, jaki im towarzyszy. Nikt do tej pory nie wpadł bowiem na to, aby wymyślić tak fajne gadżety reklamowe, jak zestaw dwóch bardzo trwałych przykrywek, za pomocą których szczelnie zamkniemy dowolny napój w standardowej puszcze.

Sprzedaż napojów w puszkach jest niezmiennie wysoka. Jest to bowiem rozwiązanie bardzo poręczne i lekkie. Ludzi zaspokajających pragnienie za ich pomocą spotkamy niemal w każdym miejscu, szczególnie gdy aura robi się coraz cieplejsza, ale przecież nie tylko wówczas. Wszędzie tam może im towarzyszyć Twoje logo, naniesione za pomocą jednej z kilku metod na brelok TWIN Caps. Puszki mają jednak jak wiadomo pewien istotny mankament w postaci braku możliwości ponownego zamknięcia. Ochrona przed rozlaniem, zabrudzeniem, owadami i wygazowaniem jest tym, czego im do tej pory brakowało. Teraz problem można łatwo rozwiązać jednocześnie wykorzystując powierzchnię reklamową, jakiej nie mają żadne inne podobne gadżety reklamowe na zamówienie. Przekonaj się sam, jakie możliwości daje TWIN Caps i promuj się skutecznie!