Gadżety Reklamowe

Choć wszelkiego rodzaju działania marketingowe korzystają dzisiaj z szeregu nowych możliwości reklamy, jakie dają np. media elektroniczne, nadal duże znaczenie mają gadżety reklamowe. To jest jeden z najważniejszych sposobów, w jaki możemy sprawić, by nasz logotyp, czy inne elementy identyfikacji wizualnej, był obecny w codziennym życiu, bezpośrednio wśród ludzi i potencjalnych odbiorców oferowanych przez nas wyrobów lub usług. Wszelkie pomysły na tanie gadżety reklamowe są więc dzisiaj w cenie. Niesie to jednak szereg wyzwań. Typowy konsument jest już dawno znużony kolejnymi sprezentowanymi mu tu i ówdzie drobiazgami. Jedyne wyjście jest takie, by gadżet reklamowy miał konkretne zastosowanie praktyczne. To jest gwarancja tego, że nie wyląduje on w szufladzie i nie zostanie zapomniany. Ale czy coś rzeczywiście nowego można było jeszcze wymyślić? TWIN Caps stanowi dowód na to, że tak!

Nigdy więcej nie oblejesz wnętrza samochodu przy nagłych manewrach

Ten nowy reklamowy gadżet narodził się w taki sposób, w jaki powstają wszystkie dobre pomysły. Nie jest on rezultatem rozmyślań prowadzonych przez zamkniętych w siedzibie swojej firmy tworzących reklamowe gadżety marketingowców. Wyjątkowość, jaką ten gadżet reklamowy charakteryzuje się na tle innych, nierzadko do bólu przewidywalnych propozycji bierze się z tego, że przyniosło go samo życie!

Wielu z nas spędza w samochodzie wiele czasu. Często chwila spędzona w oczekiwaniu na włączenie się do ruchu, czy rozładowanie korka na drodze jest jednym z niewielu spokojnych momentów, jakie mamy w ciągu całego zabieganego dnia. Korzystamy z niego na różne sposoby, np. starając się ugasić pragnienie kupionym w mijanym sklepie czy na stacji benzynowej napojem w puszce. Od dawna projektanci wnętrz samochodów wychodzą naprzeciw potrzebom ich użytkowników, wygospodarowując miejsca na odpowiednie uchwyty czy okrągłe wnęki na napoje. Ograniczonych rozmiarów puszka mieści się w nich wprost idealnie. Niestety, wystarczy jakikolwiek bardziej gwałtowny manewr w postaci np. hamowania, by nasz ulubiony napój zamiast w nasze gardło trafił na deskę rozdzielczą, fotele, czy naszą odzież. Tak właśnie zrodził się pomysł, który zostawia inne gadżety marketingowe w tyle. Nie trzeba już rezygnować z napojów w puszkach, ani w pośpiechu wypijać je do końca. Prosty i szybki ruch ręki zapewni ich całkowitą szczelność. Reklamowy gadżet TWIN Caps to brelok będący połączeniem dwóch przykrywek, które pasują zarówno do wszystkich standardowych puszek na napoje.!

Dzięki brelokom TWIN Caps Twój logotyp może być wszędzie wokół

Potencjał tkwiący w odzieży już dawno został wyczerpany. Wszelkiego rodzaju szyldy są czymś tak monotonnym, że przestajemy na nie zwracać uwagę. Co można więc zrobić, żeby uzyskać jakieś nowe powierzchnie reklamowe? Sprawić, by ludzie sami je eksponowali, do czego posłużą nasze reklamowe gadżety!

Mogłoby się wydawać, że wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe to wydarzenia, przy okazji których już wszystkie najlepsze gadżety reklamowe pokazały już swój potencjał. Tymczasem… najlepszy dopiero nadchodzi! O to, by mógł zawsze spełniać swoje zadanie dbać będą już sami jego użytkownicy. Tam, gdzie zbiera i bawi się dużo ludzi, zapewnić trzeba im artykuły spożywcze, a więc i napoje. Spotkania towarzyskie nie służą temu, by wypełnione nimi puszki natychmiast opróżnić, ale sączyć je z wolna, ciesząc się panującą wokół atmosferą. Breloki TWIN Caps to gadżety do reklamy, które łatwo będzie rozprowadzić ze względu na ich praktyczny charakter. Nie znikną one szybko w kieszeniach i koszach jak inne, najtańsze gadżety reklamowe. Stosunkowo duża, jak na przedmioty tego typu powierzchnia daje przy tym wielką swobodę w umieszczaniu na niej różnego rodzaju treści. Jest to więc doskonały pomysł, po który może sięgnąć dowolny sklep stacjonarny lub online czy dostawca napojów, bądź organizator jakiegokolwiek wydarzenia. Dzięki niemu najtaniej uzyskasz najlepszy efekt, jaki można osiągnąć przy pomocy tego rodzaju środków. Przekonaj się jakie możliwości dają nasze gadżety reklamowe!

TWIN Caps to tanie gadżety reklamowe przydatne każdego dnia

Ile razy zdarzyło nam się, że nasz pozostawiony na chwile bez opieki napój z różnych przyczyn przestał nadawać się do spożycia, albo straciliśmy na to ochotę? Choćby przez kurz, jaki roznosi się wszędzie, gdzie zbierze się jakakolwiek większa ilość ludzi. Jego warstwa osadzona na wierzchu puszki odbiera ochotę na ugaszenie pragnienia niezależnie od tego, ile go mogło dostać się do środka. Owady, nierzadko groźne, które wlatują do środka, czego nie mamy szans zauważyć. Wygazowanie napojów, jakie nieuchronnie następuje wówczas, gdy pozostawimy je otwarte na dłużej. Wreszcie: omawiane już ryzyko wylania zawartości. Wszystkiemu temu tanio mogą zapobiegać niespotykane wcześniej gadżety reklamowe, które, jak każde nowości, same w sobie będą przykuwać uwagę, a ich cennik jest korzystny. To świetne rozwiązanie także jako prezent, po które sięgnąć może sklep internetowy. Jego niska cena, prostota i użyteczność powoduje, że inne gadżety wspierające przedsięwzięcia reklamowe pozostają daleko w tyle.

Breloki TWIN Caps to gadżety reklamowe, które pozostawiają ogromne pole do popisu dla projektantów reklam. Grafiki i napisy mogą być umieszczone np. za pomocą tampodruku, sitodruku czy naklejki 3D. Niech pomysł na promocję Twojego produktu zaskoczy także nas samych! Piętnaście centymetrów kwadratowych powierzchni reklamowej, jaką najtaniej oferują Breloki TWIN Caps jest do Twojej dyspozycji!