Gadżety Świąteczne

Każde święta to okres wzmożonej aktywności marketingowej. Najróżniejsze gadżety świąteczne zasypują nas wówczas w takiej ilości, że potem nierzadko nie wiemy co z nimi zrobić. Zalew tandety, jaką są zwykle świąteczne gadżety reklamowe jest czymś, z czym duża część z nas już się pogodziła. Nie musi tak jednak być. Może warto zadbać o to, by gadżety świąteczne, jakie przygotujemy na najbliższe Boże Narodzenie były inne?

Zasób tradycyjnych motywów, po jakie sięga się tworząc gadżety bożonarodzeniowe jest już dawno wykorzystany w pełni i wydaje się, trudno będzie wobec tego stworzyć cokolwiek zaskakującego. A jednak! Pójdźmy w poprzek naszym dotychczasowym wyobrażeniom i pokażmy, że gadżety na święta Bożego Narodzenia mogą być nadzwyczaj ciekawe, a co najważniejsze, nie wylądować w koszu na śmieci razem z całą resztą dekoracji! TWIN Caps jest rozwiązaniem tak wszechstronnym, że breloki te bez najmniejszego problemu znajdą zastosowanie także jako gadżety świąteczne z logo firmy.

Niech Twoje gadżety na święta rzeczywiście się podczas nich przydadzą

Napoje w puszkach nie znikają z naszych rąk przez cały rok. Również na świątecznym stole, gdy zechcemy za nim zasiąść poza głównym posiłkiem i po prostu dobrze spędzić czas gaworząc z najbliższymi, mogą pojawić się dużej liczbie. Świąteczny czas mija niespiesznie, jednak gaz z naszego napoju – przeciwnie. TWIN Caps jest na doskonałym rozwiązaniem tego problemu. W świątecznym rozgardiaszu uchroni też obrus przed zachlapaniem, gdy np. nadgorliwa gospodyni postanowi zabrać puszkę, która jednak okazała się nieopróżniona.

Wielką zaletą breloków TWIN Caps są ogromne możliwości, jeśli chodzi o sposób nanoszenia wzoru. Wymyśliliśmy ciekawą, świąteczną stylizację naszego logotypu? Stwórzmy oryginalne świąteczne gadżety, na które zostanie on naniesiony przy pomocy druku UV lub form przestrzennych. A może folia lentikularna, dzięki której umieścimy na naszych przykrywkach jeszcze więcej, niż teoretycznie pozwala na to ich (i tak spora!) powierzchnia? Niech nasze gadżety bożonarodzeniowe będą wdzięcznym polem do popisu dla grafika!

Nasz brelok jest wciąż rozwiązaniem nowym i oryginalnym, więc łatwo wzbudza zainteresowanie obdarowywanych nim osób. Zadbaj o to, by Twoje gadżety na święta bożego narodzenia nie były tak nudne i przewidywalne, jak wszystkie inne. Dzięki nam możliwe są takie gadżety świąteczne dla firm, których wszystkie pozostałe będą zazdrościć.

Gadżety na prezent świąteczny służące przez cały rok? Z TWIN Caps to możliwe

Święta, święta i po świętach – mawiamy niekiedy. Powrót do szarej, codziennej rzeczywistości zdradzają np. duże ilości śmieci, których się pozbywamy. Nierzadko znajdują się wśród nich najbardziej tandetne gadżety świąteczne. Dzięki TWIN Caps będziesz mógł stworzyć gadżety na święta, które jeszcze długo po nich będą przypominały o tym niezwykłym czasie, a także o Twojej ofercie – zależnie od tego, jak wykorzystane zostaną wielkie możliwości nanoszenia swojego wzoru.

Powroty po świętach, gdy tą samą trasę obierze bardzo wielu innych kierowców, obfitują nierzadko w sytuacje nagłe i stresujące. Dzięki naszemu brelokowi zawartość przewożonej w uchwycie puszki pozostanie zawsze na swoim miejscu, mimo konieczności gwałtownego hamowania czy innego szybkiego manewru.

A gdy tylko promienie wiosennego słońca zaczną niepodzielnie panować nad zmieniającą się aurą, a do naszych rąk trafiać będzie coraz napojów, niepozorne świąteczne gadżety znowu okażą się wielce przydatne. Tym bardziej, że ich przemyślana konstrukcja pozwala mieć je przy sobie cały czas, przypięte znajdującym się w zestawie karabińczykiem.

Wygazowanie, zanieczyszczenia, czy coraz większa ilość różnych owadów zainteresowana np. słodkimi płynami, nie jest już żadnym problemem. Będziemy mogli gasić swoje pragnienie bez zbędnego pośpiechu, niczym przy świątecznym stole. Z TWIN Caps stworzysz niepowtarzalne świąteczne gadżety reklamowe, które przydadzą się wszystkim, których nimi obdarujesz.