Zatyczki na Puszki

Różnego rodzaju materiały promocyjne stanowią wdzięczne pole do popisu dla projektantów. Nie zawsze jednak nawet najciekawszy pomysł przekłada się na skuteczność prowadzonych przy jego pomocy działań. Gadżety muszą być takie, by ich użytkownicy chcieli je brać do ręki i nie nudzili się nimi w szybkim czasie. Powinny więc mieć praktyczne zastosowanie. Niczym zatyczki na puszki TWIN Caps!

Już nie trzeba wypijać od razu całego napoju, by nie musieć pić rozgazowanego, albo bać się o jego zanieczyszczenie. Ciemne wnętrze puszki z małym przecież otworem często jest zagadką. Już nigdy nie musisz sobie jej zadawać, jeśli pod ręką będziesz miał brelok TWIN Caps stanowiący doskonałe, szczelne zamknięcie puszki piwa. Każdy składa się z dwóch pokrywek o różnych rozmiarach, dzięki czemu każda zatyczka do puszki piwa lub innej o podobnej średnicy górnej krawędzi, występuje w zestawie, którego drugim elementem jest nakładka na puszkę mniejszą, np. napoju energetycznego.

Zatyczka do puszki TWIN Caps to świetny gadżet dla uczestników każdej imprezy

Każde wydarzenie, które ściąga większą ilość uczestników stanowi doskonałą okazję do skutecznych działań promocyjnych. Rozprowadzenie różnego rodzaju gadżetów będzie tutaj ułatwione, a także skuteczne, jeśli tylko będą one miały odpowiedni charakter. Nakładka na puszkę piwa, w dodatku ułatwiająca jego otwieranie, bez wątpienia przyda wielu osobom, zamierzającym spędzić przy nim ze znajomymi dłuższy czas.

Niezaprzeczalne zalety breloka TWIN Caps powodują, że z całą pewnością ogromnej rzeszy użytkowników przypadnie on do gustu i z takiej zatyczki na puszki będą chcieli korzystać nadal, bo przecież zamknięcie puszki piwa nie jest jej jedynym zastosowaniem. Tym bardziej, że praktyczny karabińczyk powoduje, że podwójna zatyczka do puszki może być łatwo przywieszona w dowolnym miejscu.

Wielka przydatność, jaką nakładka na puszkę TWIN Caps ma we wszelkiego rodzaju promocji, wynika ze stosunkowo dużej jak na taki przedmiot powierzchni do zagospodarowania, a także różnych dostępnych metod nanoszenia efektownych napisów czy wzorów. Dzięki temu każda zatyczka do puszki piwa może zadziwiać swoją formą. Jeśli doskonałej jakości nadruk UV to dla nas za mało, możemy wykorzystać np. przestrzenny druk pokryty żywicą, albo kolorowe elementy silikonowe. Ponadto, wysoka jakość tworzywa, z jakiej wykonana jest każda nakładka na puszkę piwa sprawia, że bez trudu wytrzyma ona niejedną biesiadę i każdą inną okazję, z jaką może wiązać się spożywanie dowolnego rodzaju puszkowanych napojów.